معرفی جدیدترین دوربین مداربسته Full Color داهوا – بخش دوم

معرفی جدیدترین دوربین مداربسته Full Color داهوا – بخش دوم

معرفی جدیدترین دوربین مداربسته Full Color داهوا – بخش دوم

معرفی جدیدترین دوربین مداربسته Full Color داهوا - بخش دوم

مزیت جدیدترین دوربین مداربسته Full Color داهوا، چیست ؟

  • استفاده از این قابلیت، از ایجاد مزاحمت برای افراد جلوگیری می کند و تنها در صورت رخداد وقایع خاصی، منبع روشنایی (Warm Light)، روشن می شود. همچنین از آلودگی های نوری جلوگیری به عمل می آید.
  • با نصب این مدل دوربین ها به همراه دستگاه های ذخیره ساز، می توان مشخص کرد که در ساعات مشخص، IR دوربین فعال شود و در ساعات مشخص دیگر، قابلیت Warm Light فعال گردد. یا بر اساس رخداد وقایع خاص،Warm Light فعال گردد و تصاویر تمام رنگی ایجاد گردد.
  • این قابلیت، در محیط هایی چون : ادارات، مجتمع های تجاری، انبارها، مغازه ها و سایر محیط های حساس کاربرد دارد. چرا که می توان تنظیم کرد در ساعاتی که کارکنان، در محل حضور ندارند. اگر شخصی وارد محدوده مورد نظر شد، قابلیت Warm Light فعال شود و وقایع به صورت تمام رنگی ذخیره شود و درصورت نیاز، بتوان تصاویر را به مراکز قضایی ارجاع داد.

قابلیت SMD Plus  و حفاظت پیرامون، در این سری محصولات چگونه عمل می کند ؟

  • بر مبنای SMD Plus، قابلیت تفکیک وسایل نقلیه و افراد فراهم می شود و خطاهای کاذب به حداقل می رسد.
  • قابلیت حفاظت پیرامون یا Perimeter Protection، امکان تفکیک وسایل نقلیه و افراد در محیط هایی چون پارکینگ ها، پیاده رو ها و … را فراهم می سازد و خطاهای کاذب به حداقل می رسد.

دوربین مداربسته Full Color داهوا و سری محصولات AI داهوا که بر مبنای الگوریتم های هوش مصنوعی و AI Chip، تولید شده اند، می توانند بر مبنای قابلیت های SMD Plus و حفاظت پیرامون، دقت نظارت و خطاهای احتمالی را کاهش می دهد. همچنین، امکان جست و جو هوشمند بر اساس وسایل نقلیه و افراد نیز وجود دارد.

کلام آخر در خصوص جدیدترین دوربین مداربسته Full Color داهوا

همانطور که شرح داده شد، سری محصولات جدید داهوا با قابلیت Full Color، الگوریتم های هوش مصنوعی و AI Chip، می توانند با تفکیک انسان و وسایل نقلیه، جست و جو سریع و هوشمند، روشن شدن Warm Light و … ما را در نظارت بهتر محیط یاری سازند و به عنوان عاملی بازدارنده در وقوع بسیاری از جرایم، عمل کنند.

  نظرات