معرفی تکنولوژی HDCVI 10 داهوا – بخش دوم

معرفی تکنولوژی HDCVI 10 داهوا – بخش دوم

معرفی تکنولوژی HDCVI 10 داهوا – بخش دوم

معرفی تکنولوژی HDCVI 10 داهوا - بخش دوم

  • امکان مدیریت AI

با استفاده از تکنولوژی HDCVI 10 داهوا، می توان مدیریت کرد که در چه ساعاتی از شبانه روز، قابلیت هوش مصنوعی فعال شود. به عنوان مثال : می توان به منظور کنترل و نظارت بیشتر ورودی پارکینگ منزل و عدم ورود افراد غیر مجاز به محدوده درب منزل، محل کار و … از قابلیت مذکور استفاده کرد. می توان در ساعات مشخصی از شبانه روز، قابلیت حفاظت پیرامون به همراه هشدار صوتی را فعال کرد. تا در این شرایط در صورتی که وسیله نقلیه ای وارد این محدوده شد، هشدار “No Parking”( پارک نکنید )، مانع از پارک کردن افراد در مقابل ورودی پارکینگ منزل خود شد. همچنین می توان در ساعات دیر وقت شب، قابلیت SMD Plus را به همراه هشدار صوتی “Privacy Property. Keep Out” ( ملک شخصی است. دور شوید )، فعال کرد تا ما را در حفظ و مراقبت از منزل و اموال خود یاری سازد.

  • ارائه تصاویر 5MP به صورت 16:9 و Real-Time

محصولاتی که بر مبنای این تکنولوژی ایجاد شده اند، تصاویر 5MP را با Real-Time و با وضوح بالا ارائه می کنند. بنابراین، می توانند تصاویر مناسبی را به منظور کنترل و نظارت محیط برای ما فراهم سازند.

چه محصولاتی از داهوا، دارای تکنولوژی HDCVI 10 داهوا، هستند؟

در طراحی محصولات XVR-5000-4K-I3 از تکنولوژی HDCVI 10 داهوا، استفاده شده است. این سری محصولات به صورت 4، 8 و 16 کانال ارائه شده اند که می توانند تمام نیازهای ما را در خصوص نظارت و کنترل محیط پیرامون تامین کنند.

کلام آخر در خصوص معرفی تکنولوژی HDCVI 10 داهوا

سیستم های دوربین مداربسته، می توانند ما را در کنترل بهتر محیط پیرامون یاری سازند و به عنوان ابزار امنیتی مورد استفاده قرار گیرند. با ایجاد تکنولوژی HDCVI 10 داهوا، قابلیت های بیشتری برای افراد به منظور کنترل محیط پیرامون ایجاد گردیده است.

  نظرات