دوربین مدار بسته فلتی مخفی – بخش دوم

دوربین مدار بسته فلتی مخفی – بخش دوم

دوربین مدار بسته فلتی مخفی – بخش دوم

دوربین مدار بسته فلتی مخفی - بخش دوم

نصب دوربین مدار بسته کوچک پین هول:

نصب دوربین مدار بسته کوچک پین هول به این روش می باشد که کابل کواکسیال و اداپتور نیاز دارد که با روشن شدن دوربین تصویر به دستگاه مرکزی منتقل می گردد. قیمت دوربین مدار بسته کوچک پین هول با توجه کیفیت تصویر متفاوت می باشد. میتوان جهت استعلام قیمت دوربین مدار بسته مخفی با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

دوربین مدار بسته کوچک بند انگشتی :

این مدل دوربین هم یکی دیگر از مدل های انواع دوربین مدار بسته کوچک می باشد. که این دوربین دارای کیفیت های 1.3 مگاپیکسل و 2 ماگپیکسل می باشد. این مدل دارای یک لنز و یک برد و دید در شب می باشد. که مانند یک شلنگ دارای متراژ متفاوت از 50 سانتی متر به بالا بوده و در محیط های تقریبا پوشیده مورد استفاده قرار می گیرد.این مدل دوربین مدار بسته در پارکینگ ها ، اتاق ها ، درب واحد ها و غیره نصب می گردد.

امکانات و کارایی دوربین مدار بسته کوچک بند انگشتی :

1 – این دوربین دارای لنز 1.3 و 2 مگا پیکسل می باشد.

2 – دوربین دارای قابلیت انتقال صدا می باشد.

3 – برای ذخیره تصویر نیاز دستگاه ذخیره ساز دارد.

4 – انتقال تصویر دوربین از طریق کابل کواکسیال انجام می شود.

5 – قابلیت دید در شب را دارا می باشد.

نصب دوربین مدار بسته کوچک بند انگشتی :

این دوربین نیاز به دو کابل کواکسیال دارد که یک کابل جهت انتقال تصویر و یک کابل جهت انتقال صدا استفاده می گردد این مدل دوربین نیز با آداپتور 12 ولت دو امپر کار می نماید. قیمت این مدل دوربین مدار بسته کوچک شلنگی با توجه به کیفیت تصویر ومتراژ دارای قیمت های متفاوتی می باشد. و بشتر در محیط های سرپوشیده نصب می گردد.

مدل های دیگری از دوربین مدار بسته کوچک موجود می باشد. که دارای کیفیت های پایین می باشد و کارایی آن توصیه نمی گردد. قیمت کوچکترین دوربین مدار بسته تابعی از کارایی و کیفیت و تصویر دروبین می باشد.

دوربین مدار بسته فلتی مخفی و قوانین :

با توجه به توضیح در مورد دوربین مدار بسته کوچک و دوربین مدار فلتی مخفی نیاز است به نکاتی در مورد موانع حقوقی آن نیز اشاره نماییم. دوربین مدار بسته جهت حفاظت و امنیت جامعه مورد استفاده قرار میگیرد. ولی باید در نظر داشت حریم خصوصی افراد در قانون اجازه نمیدهد که شما به طور مخفیانه تصویر برداری نمایید و در محل های نصب دوربین باید برچسب نصب دوربین مدار بسته قرار گرفته باشد و در صورت تصویر برداری مخفی از محل هایی که حریم خصوصی بوده جرم تلقی می گردد. پس شایسته است جز در مواردی مثل داخل خانه در محیط های های دیگر مثل راه پله ها مغازه ها افراد آگاه به وجود دوربین باشند.

در این مقاله دوربین مدار بسته مخفی و انواع دوربین مدار بسته کوچک و مدل ها مورد بررسی قرار گرفت و راهکارهای استفاده از آن توضیح داده شد. در صورت به اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فنی ما تماس حاصل فرمایید.

  نظرات