قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب شرکتی وردپرس

بهسا الکترونیک لیدوما

پیشرو در ایجاد یک جامعه امن تر و زندگی هوشمندانه تر

دوربین مداربسته دید در شب رنگی – بخش اول

دوربین مداربسته دید در شب رنگی – بخش اول

دوربین مداربسته دید در شب رنگی – بخش اول

دوربین مداربسته دید در شب رنگی - بخش اول

 دوربین مداربسته دید در شب رنگی یک ابزار امنیتی جدید به حساب می‌آید که توانایی این را دارد که تصاویری بسیار واضح و رنگی در تاریکی مطلق را ثبت نماید. از آنجاییکه بیشتر جرم‌ها در شب و با استتار در تاریکی صورت می‌گیرد، استفاده از یک دوربین مداربسته دید در شب رنگی که توانایی ثبت و ضبط تصاویر بسیار با کیفیت را حتی در تاریکی شب دارد، ضروری به نظر می‌رسد. در ادامه این نوشتار با ایران دزدگیر همراه باشید تا  اگر قصد خرید دوربین مداربسته را دارید ، شما را با یکی از قدرتمندترین و کاربردی‌ترین انواع دوربین مداربسته آشنا کنیم

دوربین مداربسته دید در شب رنگی چیست؟

دوربین استارلایت جزو تکنولوژِی های نوین دید در شب است در صورتی که فناوری IR مادون قرمز یک نسل از فناوری استار لایت عقب تر است و دوربین های امروزی اکثرا از تکنولوژی مادون قرمز استفاده می کنند. تکنولوژی دید در شب جهت ایمنی خانه و محل کار شما سودمند است. چرا که خیلی از دزدی ها و تلاش های بی وقفه جهت خرابکاری در شب، تحت تاثیر تاریکی پیش می آید. در صورتی که تجهیزاتی که می توانید جهت بهسازی ایمنی در شب انجام دهید راه اندازی روشنایی حساس به حرکت مانند دوربین مداربسته در شب می باشد. این دوربین ها به شما کمک نموده شب را با خیال راحت بخوابید. خیلی از دوربین ها حساسیت بسیاری به حریم شخصی دارند. زمانی که حرکت تشخیص داده می شود، اخطار ها زمان واقعی را ارسال می کنند. در این صورت چنانچه شخصی بی اجازه به اموال شما دسترسی پیدا کند، خیلی سریع متوجه می شوید. ولی دوربین های عادی نمی توانند در تاریکی چیزی را مشاهده کنند در این صورت آنها همواره قابلیت بازشناسی حرکت را ندارند؛ اما دوربین های دید در شب به راحتی تمامی حرکات را تشخیص می دهند.

کاربرد های مهم دوربین های مداربسته دید در شب رنگی

دوربین های مداربسته دید در شب دارای کاربرد های عمده ای به شرح زیر می باشند:

  • بالا بردن امنیت
  • رسیدگی و نظارت بر خانه و محل کار
  • بکارگیری سرویس های اینترنت برای رسیدگی و فرستادن تصویر برداری بر روی گوشی همراه
  • کم شدن هزینه ها
  • از خصوصیات ویژه این نوع دوربین ها، نور محوطه می باشد ‌که تصاویر را با سطح کیفی عالی ارائه میدهد.
  • پیش از تهیه این نوع دوربین ها و با ملاحظه به مساحت سیم کشی آن می توانید از متخصصان موسسات معتبر مشاوره بگیرید. در صورت نیاز برای بازدید از مکان نصب دوربین مدار بسته هماهنگی لازم را انجام دهید. تا متخصصان این موسسات بهترین سیستم را با ملاحظه به بودجه شما برگزیده و برای شما اجرا نمایند.

ملاحظه نمایید در مکانی که این دوربین دید در شب را میخواهید نصب ‌کنید بایستی تجهیز شده به اینترنت باشد. برای این منظور ‌‌که بتوانید از امکان انتقال تصاویر بر روی گوشی همراه خود بهره ببرید و بر روی امور مدیریت داشته باشید.

  نظرات